prázdný


 

Proč si půjčit šaty u nás?

1. Náš sortiment šatů čítá přibližně 400 modelů převážně světových značek - Mori Lee, Blush, Jovani, Tony Bowls, Terani couture, Alyce Designs, Mac Duggal, Madison James, Night Moves, La Femme, Luxuar Limited, Davids Bridal, Agnes Bridal, Jasmine Bridal, La Sposa, Bella Paris a další,  které jsou připraveny k vyzkoušení a zapůjčení.

2. V našem salonu je spokojenost zákazníků na prvním místě. Dbáme na osobní přístup, příjemné prostředí a snažíme se vyhovět všem Vašim požadavkům.

3. Garance nejnižší ceny. V našem salonu si půjčíte šaty za ceny dostupné pro každého. Cena půjčovného svatebních šatů 3.990 Kč, maturitních šatů 1500Kč, plesových a společenských šatů 1000Kč, šatů pro družičky do 490Kč

4. Myslíme i na ženy plnoštíhlé a nabízíme šaty až do velikosti 70 :-)

 

 

 

Vaše časté dotazy:

1. Je třeba se na zkoušení předem objednat?

- Rozhodně doporučujeme se před zkoušením telefonicky objednat. Tak se Vám můžeme naplno věnovat a budete mít přednost před zákazníky, kteří přijdou bez objednání.
Termín zkoušení je dobré si zamluvit cca týden až 14 dnů předem, zkoušení velice usnadní, pokud si přinesete seznam šatů, které Vás z naší nabídky zaujaly, a my Vám pak podle Vašeho vkusu doporučíme i další šaty vhodné ke zkoušení.


2. V jakém cenovém rozsahu je půjčovné šatů?
- Svatební šaty 3990Kč, plesové a společenské šaty 1000Kč, koktejlky 500Kč, maturitní šaty 1500Kč


3. Jak moc předem si mám vybírat šaty?
- To je velice individuální. Některé nevěsty si vybírají šaty víc než rok před datem svatby, ale chodí si k nám vybírat i nevěsty, které mají teprve týden před svatbou. Většinou je to však 9 – 6 měsíců před svatbou.


4. Jaké velikosti šatů máte?
- Máme v salonu šaty velikosti 30 - 70. Můžeme uspokojit nevěsty s jakoukoli postavou, a to i velmi atypickou, extrémně nízkou i vysokou, malou i velkou :-)


5. Jaké úpravy šatů děláte?
- Ano, u většiny modelu není problém přidat nebo odstranit ramínka a zkrátit délku Můžete u nás proto vybírat z velkého množství šatů, které jsme schopni na Vaši velikost upravit. I s velmi malými nevěstami si umíme běžně poradit. Rozhodně se nemusíte bát, že by pro Vás šaty na zakázku byly jediná možnost.


6. Jak probíhá výběr a rezervace šatů?
- Když si chcete přijít vybírat šaty, je lepší si zavolat a objednat se. Pro zkoušení svatebních šatů rezervujeme vždy 1 hodinu, pro zkoušení společenských šatů 30 minut. termín je dobré si zamluvit cca týden až 14 dnů předem. Zkoušení velice usnadní, pokud si přinesete seznam šatů, které Vás z naší nabídky zaujaly a ráda byste si je vyzkoušela.
Až si vybere své vyvolené šaty, je třeba složit 50% zálohu, aby byla rezervace platná - od 2.000 Kč u svatebních a od 500 Kč u společenských šatů.

 

7. Na jak dlouho si můžu svatební šaty zapůjčit?

Nejčastěji jsou svatební šaty půjčovány od pátku do pondělí. Šaty lze vyzvednout i vrátit v průběhu celého dne v rámci pracovní doby. Vždy se snažíme vyhovět potřebám nevěsty, proto je možné domluvit se i na individuálních podmínkách.

 

8. Můžu svou rezervaci změnit?
- Výměna, jíž rezervovaných šatů za jiné šaty ve stejné hodnotě je ZDARMA v případě změny postavy nebo těhotenství.
V ostatních případech je výměna zpoplatněna částkou 1000 Kč. V případě odstoupení od smlouvy rezervační záloha není přenosná na jiné šaty.


9. Můžu svou rezervaci zrušit?
- V případě odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka nebo nevyzvednutí šatů je rezervační záloha nevratná. V případě odstoupení od smlouvy rezervační záloha není přenosná na jiné šaty.


10. Co dělat při ušpinění?
- Může se stát, že se ve víru svatebního veselí nebo plesu něco rozlije nebo přišlápne a vznikne tak flek nebo díra. Pokud se Vám stane nějaká nehoda, nesnažte se skvrnu čistit sami! Takovéto čištění často způsobí víc škody než užitku. Je dobré vědět, od čeho skvrny jsou, máme své fígle téměř na vše a málokterou skvrnu nevyčistíme, pokud víme, co ji způsobilo. Běžné ušpinění šatů je zahrnuté v ceně půjčovného. V případě, že však dojde k nadměrnému znečištění šatů (víno, tráva, bláto, šmír, rez, asfalt, krev, skvrny od jídla, mastnota, apod.), je z kauce odečten poplatek za nadměrné znečištění ve výši – plesové šaty 500-1000,-Kč , svatební šaty 1000,-Kč.


11. Co dělat při poškození?
- Pokud šaty na nějakém místě roztrhnete, vezměte sichrajsku a díru sepněte. Při vracení pak díry prosím nahlaste, čištěním se totiž mohou ještě zvětšit a zhoršit. Takže se něco, co bychom mohli dřív bez problémů zašít, může stát trvalým poškozením šatů. V případě opravitelného poškození účtujeme pouze náklady na opravu, nikoli celou pořizovací cenu šatů. Většinou se jedná o částku 200 – 2.000 Kč. Pokud bude poškození tak rozsáhlé, že nebude možné šaty opravit, je zákazník povinen, doplatit částku, uvedenou ve smlouvě a nájemné v plné výši za všechny poškozené smlouvy, pokud Vámi způsobená škoda poškodí další nájemní smlouvy a po náhradě škody si šaty ponecháte.


12. Máte své šaty pojištěné?
- Rády bychom uvedly na pravou míru častý omyl, že salon má své značkové svatební šaty pojištěné proti poškození. Ve skutečnosti žádné takové pojištění na trhu není. Proto Vás prosíme, abyste byly na své šaty pokud možno opatrné.


13. Platí se za zkoušení šatů nějaký poplatek?
- Milé zákaznice, od 20.10.2017 se připojujeme k dalším salonům, které vybírají poplatek za zkoušení šatů. Nadále se budeme s co největší ochotou a profesionalitou věnovat všem damám , které si u nás chtějí šaty vyzkoušet a pokud šaty závazně v den zkoušeni zarezervují, neplatí se poplatek ŽÁDNÝ. Pokud šaty při prvním vybírání nezamluví, zaplatí poplatek za zkoušení 50Kč za každé šaty pokud budou zkoušet více než 3 kusy. Vyzkoušeni 3 šatů je zdarma. V případě že si budete zkoušet vice než 3 kusy a v den zkoušení si šaty rezervujete žádný poplatek za zkoušeni dalších šatů vám účtován nebude. Poplatkem chceme hlavně zamezit "turistkám po salonech" - některé slečny jsou schopné obejít deset salonů a všude zkoušet všechny šaty. Některá děvčata ani nemají v planu si nic půjčovat a chodí si zkoušet šaty jen pro zábavu. Naše asistentky jim tak věnují nejen spousty času, ale šaty, jejichž hodnota je vysoka, jsou bohužel zbytečným zkoušením znehodnocovány. Věříme, že se tato novinka i v Šatyprotebe, tak jako v jiných salonech, shledá s vaším pochopením a těšíme se na vás.

 

PROČ SVATEBNÍ NEBO SPOLEČENSKÉ ŠATY RADĚJI VYBÍRAT V SALONU?

 

Z vyprávění našich zákaznic jsme za poslední dobu hodně slyšeli o velkém trendu nakupovat šaty na ples, do tanečních či dokonce na svatbu na internetu. Příběhy, které se donesly k nám většinou nebyly ty šťastné, ale vzhledem k rychlosti s jakou se tento trend šíří, jsme si i my zkusili šaty z takovéhoto zahraničního e-shopu objednat, abychom je mohli porovnat s našimi značkovými originály. Ihned po dodání jsme pochopili, kde je háček a proč se jejich cena pohybuje v jiných cenových relacích než šaty světových značek. Na první pohled byly tyto společenské šaty z levného vybledlého materiálu, už před prvním použitím byla vidět poškození v podobě zatrhnutých nití, poškrábaných kamínků, které byly nahrazeny levnějšími plastovými a navíc evidentně nebyly připevněny šitím, ale přilepením tavící pistolí a rovnou v balíku jich pár odpadlo. Co se týče úpravy na míru, nebýt našich zkušeností s rozsáhlou úpravou šatů, byly by téměř nenositelné- špatně vyztužená přední část způsobuje, že nedrží na správném místě, délka byla cca 10cm než zadaná míra a navíc nebyla souměrná. Látka se viditelně krčí a ani parní žehličky nejsou schopné šaty vyžehlit tak, aby vypadaly opravdu reprezentativně. My tedy na seriózní firmu nenatrefili, ale věříme, že někomu se to povedlo, jinak by tento postup nebyl tak populární....

Pokud jste švadlenka a příliš nelpíte na kvalitě, tak je možná tento způsob ten pravý pro Vás, ale my máme za to, že když už se rozhodnete vypravit na ples, kde je nutná dlouhá róba nebo plánujete svatbu, toužíte po tom, aby Vaše šaty byly perfektní a všichni si pamatovali, jak Vám to slušelo. Bohužel spoustu žen už mělo možnost prožít stejnou zkušenost, resp. stejné zklamání jako my a utratily tak zbytečně tisíce za šaty na internetu a ve finále odmítly prožít svůj velký den v těchto a raději se porozhlédly po svatebních salonech, kde si vyzkoušely, jak sedí a sluší "opravdové šaty", jejichž půjčovné se ve finále rovnalo ceně za šaty na internetu. Ty ovšem nebyly nositelné, případně byly v pořádku pouze z dálky 15 metrů a prodat je dále bylo vhledem k jejich stavu také nereálné. Pokud některá z našich zákaznic riskla objednání i svatebních šatů z Číny, tak dle vyprávění je obvykle problém s aplikacemi typu nekvalitní a roztrhaná krajka, laciné náhražky květu, plastové kamínky a dále samozřejmě materiál, na kterém se šetří asi nejvíce a bohužel je používán ten nejobyčejnější satén, který se krčí, působí lacině a při žehlení na něm vznikají skvrny. Jako bonus jsou šaty těžké v případě princeznovských typů, případně průhledné v případě antického stylu šatů, kde se často objevují i zatrhaná místa, neboť se jedná o velmi jemný materiál, který vyžaduje opatrnost při šití.
Pokud se rozhodnete, že nechcete riskovat zklamání z šatů určených pro Váš svatební den, do tanečních či na reprezentační ples a zároveň nechcete utrácet za nepoužitelné šaty, přijďte nás navštívit a společně vybereme šaty dle Vašeho přání, kdy se nemusíte bát o to, jak budou vypadat v reálu či zda Vám opravdu perfektně padnou, neboť si u nás vše vyzkoušíte, doladíte s doplňky, my Vám šaty upravíme dle Vaší postavy, pomůžeme s výběrem či odpovíme na jakékoliv otázky. Mimo to k šatům u nás máte zdarma zapůjčení spodničky a navíc vám odpadnou starosti, jak naložit se svatebními šaty po obřadu a pokud by se jednalo o společenskou róbu, tak nebudete muset utrácet za čistírnu nebo ruční opravy. V případě že máte společenských akcí za sezónu vícero, je BEZESPORU efektnější šaty střídat, než se objevit 3X VE STEJNÝCH a stejně tak je jednodušší A MÉNĚ NÁKLADNÉ si šaty bez starostí půjčit než pokaždé kupovat a pak je nechat viset na ramínku ve skříni. pokud jste se rozhodli zjistit, jaké šaty náš salon nabízí, budeme se těšit na vaši návštěvu!


DomůDomů

Katalog zboží

Vyhledávání


Kanál RSS

Nejsou dostupné žádné zprávy RSS

Uživatel

Módní rádce

Tags